Přeskočit na obsah

Naše projekty

Divadlo Kouzel

Webové stránky měly mnoho spocifických požadavků, jako například naojení na rezervační systém, objednávkový formulář, kalendář akcí a vše vyvedené v unikátním a jedinečném designu a vlastní šabloně.

Muzeum Fantastických Iluzí

Specifikem těchto stránek je jejich originální šablona, kterou jsme na míru vytvořili. Stránky obsahují několik animací a kontaktní formulář.

Integrované centrum zahrada

Stránky měly být vytvořeny v duchu původního díla známého umělce Trnky s názvem Zarhada. Bylo zde nahrávání souborů na internet, propojení s Google kalendářem a vytvoření rezarvačního systému.

CIOFS

Stránky Světové rady Sekulárního františkánského řádu, které měly především zobrazovat novinky a články týkající se tohoto řádu v několika jazycích.

IT pro Tebe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Žádný Špeky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pavel Kožíšek - mistr iluzí a ředitel Divadla Kouzel

Perfektní spolupráce, velice kreativní a profesionální přístup. Pan Erlebach a jeho tým mi vykouzlili stránky, které bych ani jako kouzelník nevyčaroval lépe.